Třída 6.E2

Třídní učitel:  Mgr. Iva Tout          E-mail:  tout@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  MAT, ANJ, SPV, ICT

O třídě: A už se to opět rozjelo. Nový školní rok se řítí vpřed a s ním i nová třída 6.E2, která přátelsky otevřela dveře novým spolužákům. Adaptační kurz nám pomohl se lépe poznat a i díky tomu jsme vytvořili přátelskou, pozitivně naladěnou skupinu. Nuda u nás neexistuje, ale hluk tu pořád je. Těšíme se na všechny akce. Určitě si to spolu užijeme.

And it's back on. The new school year is rushing ahead, and with it the new class 6.E2, which has opened its doors amicably to new classmates. The adaptation course helped us get to know each other better, and it also created a friendly, positive group. Boredom doesn't exist here, but the noise is still there. We look forward to all the action. I'm sure we'll have fun together.

0.

1.