Třída 6.E

Třídní učitel:  Mgr. Radka Faltýnková          E-mail:  faltynkova@zs-ostrcil.cz

Vyučuje:  ČEJ, DĚJ, SPV, ICT, VÝV

O třídě:  ,,Kdo jsme? Skvělá parta ze šestky, která má šest E: excellent, elegant, exquisite, exceptional, energetic, enchanting. Ve třídě je nás 24 a učení nás baví, protože jsme Bystří, Inteligentní, Laskaví, Inspirativní, Nadaní, Geniální, Výjimeční, Aktivní... prostě BILINGVA."

,,Who are we? A Great team from the sixth grade, which can be described in six Es:  excellent, elegant, exquisite, exceptional, energetic, enchanting . There are 24 of us in the class and we enjoy learning because we are: Bright, Intelligent, Loyal, Inspirational, Natty, Gifted, Unequalled, Active, Lively....just BILINGUAL."

Obsah je určen pouze pro přihlášené uživatele. Pro jeho zviditelnění se prosím přihlašte.

• Image result for moap