DRUŽINA ZÁKLADNÍ ŠKOLY OSTRAVA

Velikonoční jarmark

Dne 26. 3. se na naší škole uskutečnil Velikonoční jarmark. Na chodbách školní družiny měly třídy své stánky, kde prodávaly své výrobky.

Ve školní družině se to jen hemžilo vajíčky, zajíčky, pomlázkami a zápichy do květináčů. Návštěvníci se mohli pokochat pohledem na výrobky s velikonočními a jarními motivy, které děti na tuto akci vyrobily. Samy vychovatelky připravily speciality, které všichni mohli ochutnat. Ve třídách byly dílničky, kde si rodiče společně s dětmi vyráběli velikonoční ozdoby. Ke konci jarmarku byly téměř všechny výrobky vyprodány.

Tento jarmark se dětem a vychovatelkám školní družiny velmi povedl. Těšíme se na příští jarmark a doufáme, že bude tak úspěšný jako ten letošní. Moc děkujeme těm, kteří se akce zúčastnili. Jaro jsme přivítali opravdu hezky.