MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Netradiční olympiáda

13. června 2017

1. Netradiční olympiáda

Dne 6.6.2017 na školním hřišti proběhla úspěšně za vlídného počasí a za finanční podpory statutárního města Ostravy „Netradiční olympiáda MŠ“, které se zúčastnily děti z několika školek z  městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Po slavnostním zahájení na již připravené týmy čekalo 6 disciplín, které prověřily jak zručnost, tak rychlost dětí, a dopřálo jim i spoustu zábavy. Soutěžilo se ve stavbě nejvyšší věže do výšky s názvem „Ostravská Radnice“, v hodu obručí na kužel, skákání s overballem a překážkovém běhu, jehož součástí bylo například prolézt "tunel". Další z disciplín byla chůze na dětských chůdách. Poslední, disciplína „Největší bublina“ se odehrávala ve volnějším tempu, byla nesoutěžní, a děti si při jejím plnění užily asi nejvíc zábavy. Jednalo se totiž o to, kdo vytvoří tu největší bublinu z připraveného bublifuku.

Celé dopoledne i závěrečné vyhodnocení, jednotlivců i vítězné MŠ , probíhalo za velmi příjemné a přátelské atmosféry, sportovním duchu a s úsměvy na rtech, neboť jsme si tohle "netradiční" dopoledne užili opravdu maximálně. Děti se samozřejmě také těšily z věcných cen a výher, mezi nimiž samozřejmě nechyběl bublifuk.

Závěrem bychom chtěli poznamenat, že celkovým vítězem se stala Mateřská škola Lechowiczova. Gratulujeme :-)

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy.

image_large   image_large