MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

15. února 2019

ples

Vážení a milí,

i tuto sezonu budeme pořádat společenskou plesovou zábavu v centru Ostravy. Vy, kteří jste byli v uplynulých letech víte, že se snažíme neustále zdokonalovat a nabízet Vám stále něco nového. Reagujeme na Vaši poptávku na umístění plesu do lokace v centru města. I tato Valentýnská plesová zábava bude obsahovat v ceně večeři, bohatou tombolu a perfektní zábavu. Těšit se můžete na bohaté občerstvení a hlavně... na bezvadnou zábavu, spoustu tance a dobrého pití. Těším se na Vás jménem svým i svých kolegů. :)
Akce se bude konat 15.02.2019 v KLUBU ALFA d 19.30 hodin a jelikož se jedná o termín blízký Valentýnovi, každý v růžovém obdrží malé překvapení

Lístky je možno kupovat buďto elektronicky, nebo přímo na recepci školy.

odkaz na nakup přes elektronický formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkYxc1f5IXyKKXztYhAE2Vimvjo9I19CL9cdab5HjzQdsJsA/viewform?fbclid=IwAR0TjX9deMzzRLcFGQd5mbJ67pIneRaruwaOD4sJhDDSVEB5S-WB6oBEDAE

plesozábava   plesozábava