MATEŘSKÁ ŠKOLA OSTRAVA

Pozvánka na VÁNOČNÍ ANDĚLSKÝ JARMARK

6. prosince 2018

Vážení a milí,

jarmarky již odpradávna patří k blížícím se vánočním svátkům. Tradicí se stal též na naší škole! Každoročně tak tuto dobu těsně před Vánoci dětem, rodičům a návštěvníků školy zpříjemňuje vše, co k jarmarku patří. V letošním roce 6. prosince od 14:30 – 17:30 se návštěvníci mohou těšit na Andělský jarmark. Škola bude vyzdobena do andělských motivů, samozřejmě nesmíme opomenout ani čerta a Mikuláše, na kterého mohou děti při procházce školou narazit. Připraveny pro děti i rodiče budou vánoční dílny, kde si budou moci vyrobit a posléze i odnést nějakou tu vánoční dekoraci.  Celé odpoledne bude doplněno o řadu vystoupení a galerii Caffé, kde si návštěvníci mohou prohlédnout výtvarná díla našich žáků. Vánoce jsou již tradičně spojeny i s charitou, a proto jsme se i my rozhodli, podpořit sbírku Dobrý Anděl. Každý dětský návštěvník, který splní stanoviště uvedená na andělské kartě, svým činem přispěje na tuto sbírku!

Na příjemně prožité adventní odpoledne s vámi se těší celý pedagogický sbor.

program   program
Andělský jarmark plakát   Andělský jarmark plakát